Střelecké představení v derby

HBC Strakonice 1921 „B“ : Loko ČB  39 : 38 (18:19)

Střelecké představení obou týmů se určitě líbilo nejvíc divákům a na konci utkání ještě o trochu víc týmu Strakonic.

Většinu prvního poločasu kromě začátku utkání (3:1)  jsme vedli my o jeden až dvě branky a tento náskok  jsme si chtěli po přestávce udržet a popřípadě navýšit v druhém poločase.

Ale jak je bohužel tuto sezónu už skoro zvykem ve venkovních utkáních, přestaneme se soustředit v obraně a začneme vytvářet hloupé chyby. U některých hráčů  je to až nedůslednost či naivita….Domácí nedůsledné obrany využili a dostali se až do čtyřbrankového vedení. Nám se ještě podařilo snížit na rozdíl gólu, ale to si už strakoničtí hráči závěr utkání pohlídali a nedovolili nám vstřelit vyrovnávací gól.