První výhra v sezóně

TJ Lokomotiva České Budějovice : Jiskra Třeboň

28:25 (15:14)

Sestava a branky: Černíková, Papanová, Houšková 17, Jílková 5, Šebková 4, Bílková 1, Zimmelová 1, Horáková, Kučerová K., Nájemníková, Kučerová B., Čapková, Poláková, Hošková, Šlajferčíková, Švédová,

Průběh zápasu byl velmi vyrovnaný. Skóre skákalo na obou stranách. V deváté minutě jsme si vybrali slabší chvilku, kdy soupeř odskočil na třígólový rozdíl. Naštěstí jsme si vedení vzali v 15. minutě zpět. Poločas byl jen rozdílem jediného gólu 15:14.

Druhý poločas byl stejně vyrovnaný jako ten první až do deváté minuty. Pak jsme si čtyřmi góly vzali vedení a pomalu dovedli zápas do vítězného konce. O vítězný konec zápasu se postarala Markéta, která třemi skvělými vypíchnutými míči dala góly.

Pochvalu zaslouží všechny hráčky, které byly na hřišti. Podaly skvělý kolektivní výkon. Jen tak dál holky!!!