Muži A – TJ Loko vs. Sparta Kutná Hora

TJ Lokomotiva České Budějovice – Sparta Kutná Hora
40:19 (20:10)

O uplynulém víkendu k nám zavítal tým Kutné Hory, který se umisťuje ve spodní části tabulky ale věděli jsme když  je podceníme tak to bude přetahovaná až do konce což se nám poslední dobou stává často.

Na začátku zápasu jsme měli problém v obraně, pozdě jsme přistupovali ke střelcům a špatně si předávali pivota.Cca v 15.minute  jsme se začali zlepšovat jak v obraně tak i v útoku kde jsme měli několik rychlých akci, čímž jsme se začali budovat náskok.Takže do kabiny jsme šli za stavu 20:11.

Do druhého poločasu jsme šli s tím že nesmíme usnout na vavřínech. Což se nám i povedlo a svůj náskok jsme pomalu a jistě navyšovali. Prostřídaly jsme celou lavičku aby si zahráli i kluci co se moc na hřiště nedostanou a zápas nakonec skočil 40:19.

Závěrem chci poděkovat divákům kteří nás přišli podpořit a aby jste nám drželi palce v nadcházejícím zápase na půdě Nového Veselý, které je v tabulce na prvním místě.

Autor: Jakub Jirák