Starší dorost proti Sezimovu Ústí vítězně

TJ Loko České Budějovice – Spartak Sezimovo Ústí
34:30 (15:13
)

Do utkání proti poslednímu týmu tabulky jsme vstupovali jako mírní favorité. Ovšem od začátku utkání se hostům ze Sezimova Ústí dařilo lépe.

Naší nepřesnou hrou jsme dávali prostor soupeři k úspěšnému zakončení a vstřelení branky. Velkým problémem našeho týmu byla útočná hra a dosažení branky. Hráči jako by se báli proniknout do obrany, pokusit se dát branku a tak po většinu prvního poločasu jsme dotahovali vedení soupeře. Až 5 minut před koncem se nám podařilo obrátit stav utkání a ujali jsme se vedení, které jsme dotáhli do konce první půle. Díky zlepšení koncovky jsme do šatny odcházeli s dvoubrankovým vedením 15:13.

Začátek druhého poločasu vyšel výborně, rychlými přechody jsme postupně zvyšovali náskok a v 8. minutě jsme vedli o 6 branek 22:16. Ovšem postupně jsme ztráceli tempo a jako bychom se nechali uspat, přestali jsme opět aktivně útočit a soupeř pomalými postupnými krůčky ukrajoval naše vedení. 8 minut před koncem dokonce dotáhli stav utkání na rozdíl jedné branky. Naštěstí konec utkání patřil Lokomotivě. Vítězství jsme si nenechali vzít a vyhráli jsme o 4 branky 34:30.

Na průběhu utkání se určitě nepříjemně podepsala neúčast dvou důležitých hráčů a to z důvodu nemoci a zranění Filipa Šustra a Tobíka Bauera. Snad do příštího zápasu proti Lokomotivě Vršovice již budou v pořádku a opět zasáhnou do bojů o další body.

Sestava, střelci a průběh utkání:

TJ Loko České Budějovice – Spartak MAS Sez.Ústí 34:30 – Český svaz házené (handball.cz)