Další ligový zápas mladších dorostenek

HK Spartak Ústí n. L. – TJ Loko CB
41:24 (21:14)

Sestava: Černíková Tereza (G), Papanová Natálie (G), Markéta Houšková (13/3), Amélie Čapková (5), Tereza Zimmelová (5), Šárka Němcová (1), Barbora Cvetkovová, Sára Horáková, Barbora Kučerová, Barbora Poláková, Klára Kučerová, Barbora Sedláčková

Dne 24.09.2023 jsme odehrály zápas proti TJ Spartak Ústí n. L.. I když to vypadalo, že se jich budeme držet, tak nám to dlouho nevydrželo. Stav byl do sedmé minuty 4:4, pak už nám utekly. V prvních 15 minutách jsme hrály a snažily se, ale už od začátku nasadily na Markétu Houškovou osobku. Pod coachovaní Kamila a Píďi, kteří nás opět podrželi, jsme se je snažily poslouchat, ale ne pokaždé jsme to udělaly. Zkoušely jsme kombinace, které nám poradili a většinou vycházeli. Poslední gól padl od Amélie Čapkové a stav tedy v půli skončil 21:14. Na začátku druhé půle, kdy jsme nebránily, tak nám soupeřky nastřílely 6 gólů. Následně si Píďa vzal time, a my střelily první gól v druhé půli. Už jsme byly unavené a házely míče soupeřkám, které nám nastřílely díky tomu dost gólů. Od nás následně Tereza Zimmelová dala celkově předposlední gól a stav skončil 41:24.

V sobotu 30.09. od 13:00 si na domácí palubovce zahrajeme proti HBC Strakonice.