Bábovky porazily rezervu interligového Písku

K sobotnímu utkání jsme šly s velkým odhodláním vyhrát, ale byl tam i respekt, protože se Sokolem Písek B je vždy utkaní vyrovnané a bojuje se o každý míč.

Už v průběhu prvního poločasu, vše nasvědčovalo tomu, že to tentokrát bude jinak.

V prvních 10 minutách jsme vedly 6:0 a holky z Písku tápaly jak na nás. Do konce půle jsme si vytvořily náskok 20:13 a zbytek utkaní nabídl velké gólové hody, přičemž hostující hráčky z královského města se po obrátce nevzdaly a snažily se držet s námi krok.

Náskok z první třicetiminutovky jsme si, ale dokázaly udržet a bez výrazných potíží vyhrály – 37:25.

Byl to pohodový zápas a zahrála si celá lavička.

Autor článku: Zuzka Hondlíková