Po vyhraném poločase, prohraný zápas

TJ LOKO ČB : HBC JVP STRAKONICE 1921
29:34 (14:12)

Sestava a střelci: Papanová, Černíková, Houšková 12/4, Čapková 9, Zimmelová 7/4, Cvetkovová 1, Němcová, Kučerová K., Kučerová B.,  Horáková

Dne 30. září 2023 jsme se na domácím hřišti utkaly se Strakonicemi. Chvíli nám trvalo se rozehrát, ale poté i přes nějaké malé chyby nám hra začala jít. Podařilo se nám dostat do vedení a po deseti minutách jsme až do konce poločasu vedly o dva nebo o tři góly. První poločas nakonec skončil 14:12 pro nás.

Druhá polovina zápasu začala podobně úspěšně. Po osmi minutách jsme měly náskok 19:17. Poté následoval okamžik, který celou hru otočil. Naše nejlepší hráčka dostala červenou kartu. Strakonice nás začaly dohánět a otočily skóre ve svůj prospěch. Zápas nakonec skončil vítězstvím Strakonic 34:29.

Autor článku: Šárka Němcová