Bábovky doma vítězně

TJ LOKOMOTIVA ČB – TJ SOKOL KOBYLISY
24:18 (13:8)

V sobotu 4. listopadu 2023 se náš tým žen sešel na domácí palubovce, a jak se ukázalo, čekal nás úspěšný zápas proti pražskému týmu TJ Sokol Kobylisy. Celý zápas byl nabitý emocemi a dobrou atmosférou.

První poločas zápasu patřil nám, což bylo patrné už od samotného začátku. Hned v prvních pěti minutách jsme si vypracovaly náskok 4:0, což byl skvělý začátek pro nás. Postupně jsme si udržely vedení a první poločas skončil s výsledkem 13:8.

V druhém poločase se soupeřky z Kobylis snažily stáhnout náš náskok, ale naše týmová hra a dobrá obrana nám umožnily udržet si vedení. I když jsme ke konci trochu zpomalily, tak jsme zápas uzavřely vítězným výsledkem 24:18 a momentálně se držíme na krásném 3. místě tabulky.

Děkujeme všem za podporu a držte nám palce do dalšího zápasu, který nás čeká v neděli 12.11. 2023 v Turnově.

Autor článku: Adéla Pufferová