Bábovky porazily HC Plzeň

TJ LKOKOMOTIVA Č. BUDĚJOVICE: HC PLZEŇ
32:23 (17:10)

Sestava a branky: Pufferová – Vinárková 1,Váňová 1, Voháková 2,Raušer 2, Lahodná 1, Višvaderová 8/1, Homolová, Drnková, Farková 5, Dolejšová 9, Vaňková 0, Havlová 2, Hondlíková 1, Pavlovksá Fialová

V sobotním utkání se Bábovky setkaly doma proti Plzni. Během prvních 7 minut bylo skóre 1:4 pro Plzeň, ale Bábovky se nezalekly a bojovaly.

Skóre do konce prvního poločasu otočily a do druhého poločasu šly se sedmi brankovým rozdílem 17:10. Bábovky druhý poločas ovládly, až na pár technických chyb se jim dařilo a stále bojovaly. Nakonec zápas skončil s devíti brankovým rozdílem vítězně 32:23. Až na začátek se Bábovkám dařilo, obrana fungovala skvěle stejne jako minulý zápas a v bráně jsme mohli vidět krásné zákroky. Momentálně jsou Bábovky na 2. místě tabulky s 18 body. Další zápas odehrají v Hájích 10.3. od 17 hodin tak jim držme palce, aby přivezly další dva body.