Dorostenky proti Mostu

TJ LKOKOMOTIVA Č. BUDĚJOVICE: DHK BANÍK MOST B
20:37 (12:16)

Sestava a střelci: Papanová, Zimmelová 10/3, Cvetkovová 5, Čapková 2, Horáková 1, Nevoralová 1, Němcová 1, Kučerová, Šlajferčíková

V sobotu 24.2.2024 jsme odehrály na domácí půdě v Loko aréně zápas proti Baníku Mostu B. V sestavě nám chyběly celkem tři hráčky, ale i tak jsme se s tím musely popasovat.

Zápas jsme začaly krásně hned po prvních 21 vteřinách hracího času, kdy jsme střelily první branku. První poločas se nám dařilo držet se soupeřem krok a až ke konci poločasu bylo skóre rozdílné o 4 branky a to 12:16 pro tým z Mostu.

Druhý poločas jsme opravdu slavně nezačaly. Začala opadat obrana, a tak nám nastřílel soupeř během 12 minut 9 branek, aniž bychom jim to oplatily jediným gólem. Ve 24. minutě také byla z našeho týmu vyloučena po třech dvouminutových trestech Bára Cvetkovová a náš počet hráček se tedy opět snížil. Po Báry vyloučení jsme ještě střelily 3 branky, avšak na soupeřovo velký gólový náskok to bohužel nestačilo.

I když ale výsledek dopadl tak jak dopadl, myslím že i v početní nevýhodě jsme svedly zahrát hezký koukatelný zápas, ze kterého jsme měly nakonec dobrý pocit.

Kvůli přesunutému zápasu s Prahou Háje se tedy uvidíme až 16.3. opět v Loko aréně proti týmu z Mělníku. Tak nám přijďte zafandit!

Autor článku: Sára Nevoralová