Bábovky prohrály v Praze

hájeHC HÁJE – LOKOMOTIVA ČB
30:26 (14:15)

V neděli večer 10. března 2024 se náš tým žen utkal s pražskými Hájemi. Věděli jsme, že to pro nás bude náročný zápas, jelikož jsme na pražskou palubovku vyrazili v oslabeném složení.

Ale i přes veškeré obavy jsme do toho šli s odhodláním zápas jen tak nevzat a navázat na předchozí řadu výher.

Začátkem prvního poločasu se nám moc nedařilo a hráčky z Hájů si získaly náskok 4 bodů a to jenom ze “sedmiček”. Postupně jsme si ale osvojili jejich styl hry a první polovinu zápasu jsme zakončili výhrou 15:14.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s jasným cílem si bodový náskok udržet a dotáhnout ho až do konce. Ale naše představa se ve hře moc neodrážela. V útoku se nám přestávalo dařit a naše obrana začala být chaotická.
Zároveň jsme ke konci zápasu promarnili spoustu jasných šancí v útoku, a díky tomu si tak protihráčky opět získaly svůj bodový náskok.
Celý zápas byl velice napínavý, protože do posledních minut byl výsledek jak na horské dráze. Nakonec i přes velké úsilí, které jsme do tohoto zápasu vložili, konečným výsledkem byla výhra 30:26 pro hráčky z Prahy .
Momentálně Bábovky obsazují 3. místo tabulky s 18ti body. Další zápas hrají na domácí palubovce v sobotu 16.3. od 15 hodin proti TJ Astra. Tak jim přijďte zafandit, ať se opět posunou na 2. místo v tabulce.

 

 

Autor článku: Natálie Višvaderová