Po dlouhé pauze prohra

TJLOKOMOTIVA Č. BUDĚJOVICE : HC HVĚZDA CHEB

22:33 (7:20)

Sestava a střelci: Černíková, Zimmelová 7/3, Houšková 6, Sedláčková 4, Cvetkovová 2, Nevoralová 2,  Čapková 1, Šlajferčíková, Kučerová

V sobotu 20.4. po měsíční pauze jsme se utkaly na domácím hřišti s HC Hvězda Cheb, které jsou na 6. místě v tabulce. První gól padl v 10. vteřině od Amélie Čapkové. Ale pak přišlo hodně gólů od soupeřek. V prvním poločase jsme dělaly spoustu herních chyb a ani gólově se nám moc nedařilo a proto první poločas skončil 7:20 pro soupeřky.

V druhem poločase se nám podařilo zlepšit hru. Začaly jsme dobře bránit a dávat góly. Ve 20. minutě vyloučili Báru Cvetkovovou na dvouminutový trest a soupeřky nám daly dva góly, takže skóre bylo 16:29. Celkově se nám v 2. poločase gólově dařilo o něco lépe než soupeřkám. Dokonce jsme druhý poločas vyhrály 15:13. Ale i tak bylo konečné skóre 22:33 pro soupeřky.