Sobotní zápas v Praze

DHC Slavia Praha B : TJ LOKOMOTIVA Č. BUDĚJOVICE
42:20 (19:12)

Sestava a střelci: Černíková, Papanová, Houšková 8/1, Čapková 4, Zimmelová 3, Nevoralová 2, Cvetkovová 2, Horáková 1, Šlajferčíková, Kučerová K.,  Kučerová B.

V sobotu 27.4. vyrazily mladší dorostenky na zápas proti DHC Slavii do Prahy. Chtěla bych pochválit všechny řidiče, že se o nás dobře postarali a včas nás dovezli na místo i zpět domů:)

Do zápasu jsme nastupovaly s tím, že už nemáme co ztratit. Zbývá odehrát už jen tři zápasy, po tomto tedy už jen dva, takže jsme si chtěly hru hlavně
užít.

Ze začátku to vypadalo pěkně, holky bránily a dávaly góly, jenže pak přišel nějaký nepochopitelný zlom. Když jsme přišly do útoku, nebyly jsme schopné dostat se do dobrých gólových šancí a začaly jsme rychle ztrácet balóny. Soupeřky toho využily a rychlými útoky nám nastřílely několik snadných gólů. Do konce poločasu jsme ale ještě zabojovaly a nakonec skončil docela hezky, 19:12 pro soupeře.

O přestávce jsme si řekly, že se hlavně budeme snažit co nejvíce střílet. Bohužel mám pocit, že se nám to moc nepodařilo. Docela často nám vypadával míč z rukou, takže jsme se honily sem a tam. Když jsme vystřelily, většinou jsme se trefily do brankářky nebo do tyček. V obraně jsme byly příliš pomalé, pozdě jsme přistupovaly k hráčkám, kterým na naši obranu v podstatě stačilo jen udělat tři rychlé kroky a snadno se dostaly na šestku. Konečné skóre nakonec bylo 42:20.

Příští zápas (a poslední domácí) hrajeme v sobotu 4.5. od 15 hodin na domácím hřišti proti DHC Plzeň.
Budeme rády za Vaši podporu;)

Autor článku: Tereza Černíková