Poslední domácí zápas

TJ LOKO Č. BUDĚJOVICE : DHC PLZEŇ B

26:39 (12:16)

Sestava a střelci: Papanová, Černíková, Houšková 8/2, Zimmelová 9/1, Čapková 3, Cvetkovová 1, Nevoralová 2, Šlajfečíková, Kučerová, Horáková 2, Němcová 1

V sobotu 4.5 jsme s holkama odehrály zápas na domácí půdě Loko Arény. Do zápasu jsme nastupovaly s tím, že už se blíží konec sezóny a soupeř se kterým jsme hrály byl mezi prvními v tabulce, takže není co ztratit.

První gól z naší strany dala Markéta Houšková. V prvních minutách první půlky zápasu, jsme se soupeřem krásně držely krok, a proto první poločas skončil 12:16.

Po krátké 10 minutové pauze jsme se vrátily zpět na hřiště, a řekly si, že do toho zkusíme dát všechno, když se nám ten první poločas docela povedl. To se nám ale podařilo pouze do 6. minuty kdy skóre bylo 17:19. Poté jsme začaly hrát nepřesně, padaly nám míče, dělaly jsme technické chyby a házely míče soupeřkám do rukou, a proto jsme dostaly 7 gólů za sebou. Zbytek zápasu jsme dohrály v klidu protože už nebylo co ztratit. Zápas skončil 26:39.

Autor článku: Sára Horáková