3. kolo KP mladších žáků – Třeboň

K třetímu kolu KP mladších žáků jsme vyrazili do DSC_0709Třeboně.  K prvním utkání jsme nastoupili proti žákům ze Strakonic. Po delší nemoci jsme byli posíleni o Filipa Jozu na středové spojce, a tak si mohli obě naše křídla Fanda Kojan a Kája Uhlíř užít svých postů do syta. První branku jsme sice vstřelili my, ale opět to bylo jediné naše vedení v celém zápase. Ač soupeř přijel bez brankáře, vystřelit na branku a dát gol se nám moc nedařilo. Víc než soupeř je náš nepřítel balon a to hlavně, co se týče nahrávek. V poločase jsme prohrávali 13:8, ale nakonec výsledek nebyl až tak zdrcující. Nastříleli jsme 19 branek a obdrželi 26.

Sestava a střelci: Matyáš Bajt, Marek Netrval – Marek Houška 7, Filip Joza 5, Kája Uhlíř 3, Adam Dolejš 2, Fanda Kojan, Filip Sýkora 1,  David Vach, nováčci Erik Makovec, Petr Klimeš, Adam Titl

DSC_0719

K druhému zápasu jsme nastoupili proti domácí Jiskře. V tomto zápase jsme celý zápas drželi krok se soupeřem. Sice v poločase jsem prohrávali 10:7, nicméně nakonec se ze zápasu stalo velké drama. V půlce druhého poločasu jsme prohrávali 14:11, ale pak se kluci vzchopili a dali se do opravdového boje. 7 minut před koncem 15:12, následovalo 15:13, 15:14. Poslední 4 minuty byly plné nervozity a ztrát balonů na obou stranách a chybělo opravdu málo a mohl být první bod. Bohužel se nezadařilo. Příště už to musí vyjít.:-). Výsledek tedy 15:14 z pohledu domácích.

Sestava a střelci: Matyáš Bajt, Marek Netrval – Filip Joza 5, Kája Uhlíř 4, Marek Houška 3, Adam Dolejš 2, Fanda Kojan, Filip Sýkora, David Vach, nováčci Erik Makovec, Petr Klimeš, Adam Titl