KP minižáků – první vítězství

Lokomotiva Č. Budějovice – ČZ HBC Strakonice A

7:17 (2:11)

Sestava a střelci: Szmaragowski – Nepraš 4, Havlová 2, Janů 1 , Plch, Benda, Čapková, Hrušková, Kordina, Klimešová, Steinbauer, Zíka, Novotný

Soupeř byl jednoznačně lepší, těžko jsme hledali jak se dostat na brankoviště, a když se nám to podařilo, zase se nepodařilo překonat brankaře. Nicméně se nám podařilo objevit nového talenta do branky – tím je David Szmaragowski. To se i ukázalo v dalším utkání:-).

Lokomotiva Č. Budějovice – ČZ HBC Strakonice B

10:8 (4:4)

Sestava a střelci: Szmaragowski – Novotný 4, Havlová 2, Janů, Nepraš, Plch, Benda 1, Čapková, Hrušková, Kordina, Klimešová, Steinbauer, Zíka

Krásné utkání a první vítězství našich miníků. Sice průběh první půle patřil střídavě oběma týmům, a tak nakonec první poločas skončil nerozhodným výsledkem 4:4. V druhém poločase se dvěma brankami prosadila Linda Havlová a v závěru utkání se výborně z křídla rozstřílel Vašek Novotný, který tak třemi brankami v posledních 5 minutách rozhodl o našem vítězství. K výbornému výsledku týmu prospělo i střídání trenérů, kdy do druhé půle nastoupila v roli trenéra Anička Dolejšů a dovedla team k zaslouženému vítězství :-).