KP mladší žáci – II. kolo

Lokomotiva Č. Budějovice – Jiskra Třeboň

25:27 (15:12)

Sestava a střelci: Bajt – Joza 9, Kadlec 7, Dolejš 6, Kojan, Titl, Klimeš 1, Houška

Druhé kolo soutěže mladších žáku jsme odehráli na domácí půdě. Stále nás trápí marodka, a tak jsme do zápasu nastoupili s Adamem Titlem v bráně protože Matesovi se podařilo zaspat a Mára bohužel nemohl. Nicméně v polovině první půle jsme byli i s golmanem celkem v 8 hráčích. V první poločase se nám skvěle dařilo, stále jsme vedli, a tak jsme uzavřeli první poločas vedením 15:12. I v druhém poločase se nám dařilo, ovšem pětibranková šňůra soupeře v druhé polovině poločasu vše překazila a již jsme nedokázali otočit utkání v náš prospěch. Prohráli jsme tedy 25:27.

Lokomotiva Č. Budějovice – HBC Strakonice

20:29 (8:11)

Sestava a střelci: Bajt – Joza 9, Dolejš, Kojan 4, Kadlec 2, Houška 1, Titl, Klimeš

Druhý zápas jsme jak jinak sehráli se Strakonicemi.  V první půli se 5x trefil tahoun družstva Filip Joza. Nicméně to na soupeře nestačilo. Celý poločas jsme dotahovali, i když jen o jednu dvě branky. Stále chybělo přehoupnout stav v náš prospěch. V druhé půli se nám strakoničtí postupně vzdalovali, a tak jsme skončili účet s mankem 9 branek 20:29.