Ve třetím kolo mladších dorostenců jsme sahali po bodech

Lokomotiva Vršovice – TJ Loko České Budějovice

34:30 (17:12)

Sestava a střelci: Bajt – Bürger 8, Kadlec D. 7, Klimeš 4, Chytil, Bauer 3, Novotný, Šimeček, Titl 2, Šustr, Mlejnek,Plášil

Úžasný začátek utkání, v páté minutě 0:3, v desáté 2:5. Pěkně rozjeté utkání, ovšem pak opět přišel útlum bez střelecké aktivity a během pěti minut 8:5. Přestali jsme se prosazovat, bez střelecké aktivity, bezradnost v útoku. Nicméně jsme se opět vzchopili a srovnali ve dvacáté minutě na 9:9. Bohužel jsme nepokračovali ve vítězné šňůře dál. Domácí vršovičtí měli lépe nášlápnuto a tak první půli vyhráli 17:12.

Začátek druhé půle nám také nevyšel, domácí serií 3 branek zvýšili svůj náskok, nám se dařilo jen korigovat. Nicméně se nám podařilo rozjet lokomotivu a dvěma sériemi jsme v polovině poločasu srovnali při oslabení domácích na 23:23. Nepodařilo se nám otočit a opět nám domácí odskočili o 3 branky, následoval střídavě branky na obou stranách, opět jsme přiložili pod kotel a 4 minut před koncem jsme opět vyrovnali na 29:29. Měli jsme lépe rozjetý konec, bohužel chyby v útoku nepřesná rozehrávka a nejistá střelba znamenala nevyužitý závěr výborně rozjetého utkání.

Škoda, opět se potvrdilo, ale nemáme dělovou spojku, která v nepříznivém okamžiku prorazí neúspěch a stereotyp v útoku, na druhé straně jeden hráč nastřílí 11 branek do naší branky.

Třikrát jsme dotáhli a srovnali, ale udělat ten vítězný krůček se nám nepodařilo.