Poslední zápas podzimu

HC Milevsko – TJ Lokomotiva ČB

10:9 (5:3) 

Sestava a branky: Papanová, Zimmelová 5, Kučerová 2, Jílková 1, Šlajferčíková 1, Čapková, Poláková, Čížková, Mašková

V neděli 5. prosince večer se v Milevsku dohrávala z minulého týdne odložená utkání minižactva a mladších žákyní Handball clubu Milevsko proti budějovické Lokomotivě. Milevská družstva na závěr podzimní poloviny sezony neponechala nic náhodě a před vlastními fanoušky se rozloučila vítězně. Mladší žákyně v dramatické bitvě nakonec uhájily nejtěsnější vítězství 10:9.

Poslední zápas podzimní sezóny sliboval boj o druhé místo v tabulce. Boj to opravdu byl. Ale boj našich holek samy se sebou. Po zápase, který jsme sehráli s Milevskem na turnaji, jsme čekali rychlou pěknou házenou. V neděli jsme bohužel bojovaly samy proti sobě. Zápas byl skoupý na góly, ale i na pěkné akce. Holky byl na hřišti jako spící panenky, bez střelby, rychlého pohybu. Aspoň obrana trochu fungovala. Navíc jsme nedali dvě sedmičky, některé hráčky snad ani nevystřelily. Prostě jsme celý zápas prospali, abychom se na konci lehce probrali, ale na to už nebyl čas.

Teď už nás čeká zimní příprava a na jaře síly změříme znova. Děkujeme fanouškům za podporu.

Odkaz na fotogalerii: https://www.jcted.cz/milevske-noviny/61503-mladsi-zakyne-i-minizacky-milevska-na-zaver-podzimu-zvitezily/