Starší dorostenci – prohra v Liberci

Liberec Handball – TJ Loko České Budějovice
33:20 (17:12)

Po vítězství v prvním kole 2. ligy staršího dorostu jsme zavítali do Liberce.  Na začátku utkání byli aktivnější domácí, nicméně se nám skoro celý první poločas dařilo držet s místními dorostenci krok.

Liberec si sice udržoval vedení, ale my jsme stále byli v kontaktu o jeden, dva góly. Ovšem již v konci první půle nám soupeř utekl o pět branek na konečný stav prvního poločasu 17:12.
V druhé půli už ale jasně dominovali domácí. Soupeř přečetl naší jednoduchou hru jeden na jednoho a navíc nepřesnosti v rozehrávce, ukvapená střelba a chyby v obraně znamenaly krutou porážku 33:20.Nedaří se nám přečíslit obranu ani při přesilovce, stále přetrvává představa, že jeden hráč rozhodne zápas, ukvapeně střílíme bez přípravy, to vše vedlo k neúspěchu v utkání s Libercem.

Doufejme, že v následujícím kole na domácí palubovce zlepšíme výkon a bude důvod k radosti.