Svátek v Lokoaréně

TJ Lokomotiva České Budějovice : Talent tým Plzeňského kraje
16:47 (9:21)

Den 28.9. značí v kalendářích státní svátek- Den sv.Václava. Tento den byl svátkem i pro Budějovickou házenou, jelikož k nám přicestoval jeden z nejlepších házenkářských týmů u nás. Na tento pro nás výjimečný zápas jsme se rozhodli, že veškerý finanční výtěžek připadne charitativnímu spolku Haima České Budějovice, které se stará o děti s poruchou krvetvorby.

Cestu na zápas 3.kola Českého poháru si našlo krásných 361 diváků.
Bohužel už od úvodního hvizdu bylo patrné, že je tento soupeř nad veškeré možnosti našich hráčů. Dominoval ve všech herních činnostech a trestal naše až školácké chyby smrtícími trháky, které zakončoval s chladnokrevnou přesností. Naše hra v útoku byla ustrašená, bez nápadu a bez nějaké kloudné akce. Náš rychlý přechod do útoku oproti soupeři byl prakticky nulový. V obraně jsme si nedokázali pořádně pohlídat spolupráci spojek a pivota. Po tomto tragickém 1.poločase, který skončil hrůzostrašným skóre 9:21 jsme všichni tajně doufali, že se naše hra zlepší.
Bohužel, opak byl pravdou. Pokračovali jsme v našem nemastném, neslaném výkonu. Protočili jsme sestavou, aby se na hřiště objevila i naše zářná budoucnost v podání starších dorostenců, bohužel ani kluci nezastavili brankostroj, který Plzeň rozpoutala od 1.minuty. V 50.minutě 2.poločasu bylo skóre 38:14 pro hosty. Tajně jsem doufal a modlil se, abychom alespoň do konce zápasu nedostali 50tku a dali alespoň usmolených 20 gólů. Po konci utkání svítilo skóre 16:47, takže mé tajné prosby byly vyslyšeny pouze z poloviny.

Co říct závěrem. Plzeň nám ukázala, že musíme zabrat úplně všude 🙁 . Chtěli bychom moc poděkovat všem divákům, kteří přispěli a my vybrali na konto spolku Haimy ČB neuvěřitelných 54 213 Kč a za vaši podporu v celém zápase.

Chtěl bych ještě zmínit a poděkovat všem sponzorům tohoto zápasu, kteří se nemalou měrou zasloužili o tuto neskutečnou částku. Těmi sponzory byly: RAYFILM, JH WYNE BAR, CAVALIER BARBER SHOP, TRUHLÁŘSTVÍ FENCL, KROSIS FILM.

Doufáme, že na nás po tomto zápase nezanevřete a najdete si cestu již tuto sobotu 1.10. od 17:00 v Lokoaréně, kde hostíme celek z Dolní Cerekve. Všichni jste srdečně zváni a my se těšíme na vaši podporu.