Poslední zápas podzimní sezóny

TJ LOKO Č. BUDĚJOVICE : HÁZENÁ J. HRADEC
20:26 (7:13)

Sestava a střelci: Papanová, Kučerová, Jílková 2, Hečková, Čapková 3, Poláková, Horáková, Houšková 13, Zimmelová 1, Šlajferčíková 1

V pátek 21.10.2022 jsme dohrávali přeložený zápas místo tréninku. Věřili jsme, že tentokrát už bychom mohli bodovat. Před zápasem jsme si řekli, že proto uděláme vše a hlavně budeme proměňovat šance.

Zápas začal ale úplně jinak. První gól jsme dali až v osmé minutě, kdy střílela Amél. Pak jsme ale zapnuli všechny síly a se soupeřem srovnali krok. Posledních pět minut prvního poločasu nám opět trochu utekl na poločasový výsledek 7:13.
O pauze jsme říkali holkám ať hrají pořád to samé, jen trochu zrychlit rozehrávku a zkoušet si signály, které jsme procvičovali na tréninku. Holky si všechny rady vzaly k srdci a během pěti minut jsme srovnali zápas. Dalších pět minut jsme si opět vybrali slabší chvilku a neproměnili dvě sedmičky a soupeř opět odskočil. Po time-out jsme holky opět nabádali, aby zabraly. Holky poslechly, ale vždy nám chyběl kousíček…
Poslední dvě minuty zápasu už jsme hráli zběsilou házenou se ztrátami balónů, proto zápas skončil rozdílem 20:26. Zápas to byl zatím náš nejhezčí, holky zaslouží pochvalu za bojovnost, zrychlení zde také bylo vidět. Tentokrát skvěle zachytala Natka a na křídle dobře zahrála Amél. Markéta patří mezi naše bojovnice, a ani nedaná sedmička jí nezlomí a bojuje dál. Jsem ale ráda, že střílejí i další hráčky. V zápase bylo vidět i dost krásných akcí, které sice neskončily brankou, ale je radost se na ně dívat.

V nejbližších dnech (19.-20.11.) nás čeká kvalifikační turnaj žákovské ligy.