Muži A vs. Strakonice B

TJ ČZ HBC Strakonice 1921 B : TJ Lokomotiva České Budějovice
35:25 (19:11)

V sobotu v podvečer jsme se utkali na hostující palubovce proti Strakonicím. Na rozcvičení před zápasem jsme sice měli jen 20 minut kvůli předešlému extraligovému zápasu, ale i přes tyto drobné komplikace jsme se stihli řádně rozcvičit a připravit na zápas.

Po prvních 31 vteřinách jsme inkasovali první branku na kterou jsme však hned odpověděli. Po tomto okamžiku jsme nebyli schopni trefit soupeřovu branku a proto nám soupeř utekl o 4 gólový náskok. Poté až do půlky zápasu jsme se snažili zápas vyrovnat a když jsme konečně začali soupeře dotahovat přišel 2 minutový trest, který jeden z našich hráčů psychicky neunesl a tím oslabil tým dalším dvou-minutovým trestem. Vteřinu před koncem stihl soupeř navýšit skóre na 19:11.

Druhý poločas jsme po menších neshodách v první půli začali poměrně dobře. V desáté minutě jsme dokázali skóre stáhnout na tříbodový rozdíl. V polovině tohoto poločasu jsme byly oslabeni dalším dvou-minutovým trestem se kterým tentokrát nesouhlasil náš trenér a dostal žlutou kartu. Poté už soupeř navyšoval gólové skóre, a kvůli naší nepřesné střelecké položce soupeř vyhrál 35:25.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem hráčům a trenérům za bojovnost a velké nervy. Dále i těm kteří nás přišli podpořit!