Prohra Bábovek díky nezvládnutému závěru utkání…

TJ Lokomotiva ČB – DHK Pardubice
35:36 (21:17)

Druhé kolo soutěže se odehrálo na domácí půdě Bábovek avšak neúspěšně.
První polovina zápasu byla v celku vyrovnaná, kde byl rozdíl branek vždy o jeden nebo dva góly v náš prospěch. I přesto měly Bábovky slabší chvilky v obraně, na kterých bylo třeba zapracovat. Ke konci prvního poločasu se situace zlepšila a poločas končil za stavu 21:17.

O poločasové pauze byla hlavním tématem právě obrana a udržení střeleckého nasazení.

Druhý poločas se ve výsledku nelišil od prvního. V obraně byly Bábovky několikrát vyloučené. V důsledku toho jsme hrály druhý poločas 8 minut v oslabení. Docházelo ke zbrklostem a zbytečnému uchvátání hry, přesto že byly Bábovky po celou dobu ve vedení. Ve 27. minutě došlo k obratu a stav byl vyrovnán na 35:35. Do konce zápasu jsme již nebyly střelecky úspěšné, Pardubické hráčky bohužel ano. 18 vteřin do konce Bábovky prohrávají s Pardubicemi o jediný gól, tedy 35:36.

Na příští zápas vyjíždějí Bábovky do Ústí nad Labem. Doufejme, že už v lepší kondici a připsáním dalších 2 bodů do tabulky.