Další ligový zápas mladších dorostenek proti Mostu

DHK BANÍK MOST B : TJ LOKO Č. BUDĚJOVICE
44:17 (23:8)

Sestava a branky: Černíková Tereza(G), Papanová Natálie (G), Markéta Houšková (6/1), Amélie Čapková (2), Tereza Zimmelová (6/2), Sára Horáková(3), Šárka Němcová, Barbora Cvetkovová, Barbora Kučerová, Klára Kučerová, Barbora Poláková, Barbora Sedláčková, Aneta Šlajferčíková

Dne 8.10. 2023 jsme se utkaly s Mostem v kategorii mladší dorostenky a to s konečným výsledkem 44:17. Do zápasu jsme nastupovaly s respektem k soupeři, protože jsme věděly že je mezi prvními a zápas jsme si chtěly hlavně užít a hrát pěknou házenou. Hned na začátku se soupeřům povedl rychlý protiútok proto jsme musely být v obraně rychlé a navzájem si pomáhat, obranu jsme zdvojovaly a pomáhaly si s každou hráčkou.

Z důvodu nemoci naši trenérky Jíti nás trénovala trenérka mladších žaček Petra Kocourková za což jí děkujeme. Celý zápas nás společně s trenérkou Zdeňkou podporovaly a radily nám.

V útoku se nám nepovedlo pár přihrávek, ale z chyb jsme se poučily a vážily jsme si míče, střílely jsme z dálky a několikrát to vyšlo, snažily jsme se jít i dovnitř do obrany a taky z toho padlo několik gólů, ale mostecká obrana byla silná. Proto jsme se snažily nabíhat a hledat díry v obraně a proměňovat je v góly.

K dalšímu zápasu jedeme v neděli 15.10. do Vršovic.

Autor článku: Klára Kučerová