Bábovky přivezly z Plzně prohru 31:24

HC Plzeň – Lokomotiva České Budějovice
31:24 (12:12)

Minulý víkend jsme se vydaly na palubovku do Plzně, avšak štěstí nestálo na naší straně.

První poločas byl ve znamení vyrovnaného boje. S Plzní jsme si držely krok a po prvních třiceti minutách bylo skóre nerozhodné 12:12.

Bohužel však druhý poločas přinesl problémy. Plzeň začala zvyšovat svůj tlak a my naopak začaly zbytečně chybovat a mít problémy v útoku. Bohužel se nám nepovedlo proměnit jisté situace a náskok se začal zvyšovat. Plzeň se postupně dostávala do vedení a i přes to, že jsme se stále snažily vrátit do hry, plzeňské hráčky si náskok nakonec udržely až do konce zápasu.

Doufejme, že se brzy dočkáme opačného výsledku a budeme slavit vítězství na domácí půdě kde se bude odehrávat náš další zápas, a to konkrétně 21.10. proti Hájím. Rozhodně to nebude lehký soupeř, a tak budeme rádi za podporu z vaší strany.

Autor článku: Linda Havlová