Bábovky porazily Písecké Béčko

Sokol Písek B – Lokomotiva Č. Budějovice
28:30 (14:13)

Nedělní odpoledne strávily Bábovky v jihočeském městě Písek.
V samotném úvodu zápasu se Bábovkám nedařilo, a proto až skoro do desáté minuty prohrávaly 1:7.

Po jedenácté minutě prvního poločasu se Bábovky konečně dostaly do tempa a konec poločasu končil pouze jedno brankovým rozdílem za stavu 13:14 ve prospěch Píseckých.

Druhý poločas vládly na palubovce právě Bábovky, které otočily skóre na svou stranu ve třetí minutě. Zbytek poločasu si Bábovky udržovaly vítězné skóre, i když pouze o pár branek. Toho se však nezalekly, a konec zápasu pro ně skončil vítězně 30:28.

Až na pár technických chyb, byl výkon všech Bábovek skvělý. Vyzdvihnout musíme především obranu a brankářské zákroky.

Momentálně Bábovky obsazují 3. místo tabulky s 16ti body. Další zápas hrají  na domácí půdě v sobotu 24.2. od 15 hodin proti HC Plzeň, tak jim přijďte zafandit, ať se můžou přiblížit k 2. místu tabulky.

Autor: Adriana Farková