LOKOMOTIVA ČB – HC MILEVSKO
27:42 (13:18)

sestava: Hošková, Papanová – Kučerová 1, Hejlková 2 Nováková M., jílková 3 Hečková 5, Sedláčková, Mašková 2, Kvěchová 1, Zimmelová 13, Faktorová

17.3. odehrály starší žákyně domácí utkání proti Milevsku.
Věděli jsme , že to pro nás bude velmi těžký zápas i přesto , že teď se holkám dařilo. V podzimní části jsme hráli s Milevskem na jejich hřišti 40: 8.
Začátek zápasu jsme se snažili, aby si Milevsko neudělalo velký náskok. Ve 12 minutě byl stav ještě o jednu branku, ale přišlo vyloučení a my hráli ve čtyřech.
V tu chvíli se soupeřky trhly a začaly nám utíkat. Poločas skončil pětibrankovým rozdílem 13:18.

Druhý poločas se vůbec nevyvedl. V páté minutě jsme dostali červenou a opadlo nasazení. Obrana nefungovala, tak jak by měla a ani v útoku to nevypadalo na kolektivní sport.
Jednalo se jenom o individuální akce a žádná spolupráce s křídly a pivotem. Z naší strany moc technických chyb, které nás stojí sílu a chuť bojovat, kterou okamžitě Milevsko využilo. Zápas skončil 27:42 pro Milevsko, kterému blahopřejeme.

Vidíme, že se máme stále co učit a zlepšovat.