Mladší žáci – 2. kolo Strakonice

Infarktové průběhy zápasů:-) Celý zbytek  soboty jsem nevěděl, co s tím. A udělal jsme dobře, že jsem nic nenapsal.  Někdy je lepší mlčet a potlačit emoce, než si ulevit hned a vybít vztek:-)

Bylo v zápasech docela dost chyb, které nás stály body, ale po té, co jsme si prohlédnul fotky a viděl jsme v obličejích kluků, jak bojovali, není to pouze jejich chyba.:-) Máme, co dohánět, musíme přidat ve střelbě, v obraně a hlavně v práci s balonem a vidím, že je šance se posunout zase o  kousek dál. Asi jsem se namlsal po turnaji v Příbrami, a tak jsme čekal, že se výhra podaří. Nestalo se, ovšem i to je je ku prospěchu věci a alespoň víme, kde je třeba přibrat.

HBC Strakonice – Loko České Budějovice

18:14  (7:7)

Ještě v 10. minutě jsme prohrávali 6:2, ve 15. minutě 7:3, ale pak posledních 5. minut nám stačilo na srovnání výsledku na 7:7. Ovšem druhý poločas nenechali strakoničtí náhodě. Vydrželi jsme do 7. minuty, kdy jsme prohrávali o branku 11:10. Pak ovšem přišla serie 5 branek a už se nám nepodařilo výsledek vylepšit. Následovalo 16:12, 17:13, až na konečných 18:14.

Branky a sestava: Bajt, Vőlfl – Titl, Kojan 3, Plášil, Kadlec 2, Bőhm, Szmaragowski, Houška, Novotný V 1, Plch, Koláček

Jiskra Třeboň – Loko České Budějovice

22:17 (8:9)

V tomto zápase jsme celý první poločas a ještě půlku druhé vedli. V první půli jsme dokonce měli slušný náskok 3:7, 4:8, 5:9. Ovšem konec půle byl plně v režii třeboňskému mixu. Začátek druhé půle ještě pořád vypadal nadějně. Před poslední pětiminutovkou jsme vedli o dvě branky 14:16. Pak ovšem soupeř proti nám vyrukoval s vysunutou obranou proti 3 spojkám a hle, co s tím:-(. Indi-vindi to prostě neumíme. Zase námět na to, co trénovat. Takže opět bez bodu a konečných 22:17 je spravedlivé. A ač v předchozím zápase si branky dali skoro všichni, tentokrát střelci byli vlastně jen dva.

Branky a sestava: Bajt, Vőlfl – Kojan 7, Houška 6, Kadlec 2,Bőhm, Plášil 1, Titl, Szmaragowski, Novotný V, Plch, Koláček