Starší dorost propadnul ve Strakonicích

TJ ČZ HBC Strakonice 1921 – TJ Loko České Budějovice

36:18 (21:7)

Překvapení ve Strakonicích se nekonalo. Od začátku utkání bylo jasné, kdo má na vrh. Domácí nás rozstříleli jak z dálky, tak při jednoduchých útočných akcích díky naší nedisciplinované obraně. Nebyli jsme schopni zvednout hlavu a poprat se o lepší výsledek utkání. Poločas 21:7 jasně hovoří za vše.

V druhé půli jsme již byli aktivnější i se zlepšila obrana. Po 20 minutách jsme dokonce měli lepší skóre 7:9. Pak ale domácí zlepšili hru a opět nám sedmi brankami oproti našim dvěma v závěru utkání ukázali, jak se hraje házená. Mimo jiné I tři neproměněné sedmimetrové hody ze čtyř, napovídají o našem přístupu k utkání a proč jsou strakoničtí dorostenci druzí v naší soutěži.

Chybí bojovný duch týmu, poprat se o výsledek, hrát s radostí a chutí. Máme tři týdny do dalšího utkání, zkusme zlepšit kvalitu hry.