Muži – Loko vs. Pardubice

TJ Lokomotiva České Budějovice – 1. HC Pardubice
29:26 (12:13)
K dalšímu domácímu zápasu jsme nastoupili proti týmu Pardubic, který nepřijel úplně v plném složení, ale i tak jsme věděli že to nebude lehký zápas.

Začátek zápasu byl až do 9. minuty vyrovnaný. Soupeř neměl střelce z dálky a tak všechno hráli přes pivota, kterého jsme si včas nedokázali přebrat a najednou jsme prohrávali o 4 góly (5:9).Okolo 20.minuty jsme si vzali oddechový čas aby jsme se uklidnili a řekli si co dál hrát což nám celkem pomohlo, obrana začala fungovat a 4 brankové manko jsme pomalu začali stahovat. Nakonec poločas skončil 12:13 pro hosty.

Na začátku druhého poločasu jsme byli bohužel oslabeni o Kuchyho který dostal červenou kartu, ale i přesto jsme začali zápas otáčet na naší stranu. No a aby toho nebylo málo, tak o 10. minut později ji také dostal Dvořka, takže byl čas na další oddechový čas, aby jsme vydechli a nezačali dělat chyby. Nakonec jsme zápas dotáhli do vítězného konce (29:26).

Závěrem bych chtěl poděkovat všem co přišli fandit a doufám že nám budete držet palce i v dalším zápase a to na palubovce TJ Sokol Úvaly.

Autor: Jakub Jirák