Muži A – Loko vs. Úvaly

uvalyTJ SOKOL ÚVALY : TJ LOKO ČB
29:30 (13:14)

Další kolo podzimní části soutěže nás přivedlo na půdu Úval, kam jsme bohužel zavítali v nekompletní sestavě. Proti tomuto soupeři se nám dlouhodobě daří, i když průběh každého utkání s ním je velmi vyrovnaný a vždy se rozhoduje až v posledních cca deseti minutách.  Ne jinak tomu bylo i tentokrát. Hráči místního Sokola vynikají ve hře jeden na jednoho, mají několik dobře sehraných kombinací a proto naše hlavní taktika utkání byla, soustředit se více na obranu ve vlastním brankovišti a hrát na rychlé přechody, nebo tzv. chodící házenou…

Průběh zápasu nebyl nijak strhující a výjimečný, v 8´ byl stav 4:4 a ve 20´ 9:9. Několikrát se utkání přerušilo kvůli vlhké hrací ploše, ale vše vyřešil úklid plochy a zapnuté topení. Druhý poločas měl obdobný průběh. V 58´ za stavu 28:29 jsme měli time-out, při kterém jsme se domluvili, že pokud teď odskočíme na rozdíl dvou gólů, tak bereme jisté dva body. V posledních vteřinách pak už jen soupeř korigoval ze sedmimetrového hodu, ale s výsledným stavem 29:30 jsme byli spokojeni.