Dva rozdílné poločasy ve Strakonicích

HBC JVP STRAKONICE 1921 : TJ LKOKOMOTIVA Č. BUDĚJOVICE

37:23 (24:8)

Sestava a branky: Papanová, Houšková 10/2, Zimmelová 5/2, Cvetkovová 3/1, Čapková 2, Horáková 2, Nevoralová 1, Němcová, Kučerová, Sedláčková

Jediná fotka ze Strakonic

V sobotu 17.2. jsme vyrazily do Strakonic. Náš první gól vstřelila Sára Horáková, soupeř si, ale už od začátku držel náskok. Náš poslední 8. gól 1.poločasu padl v 20.minutě, střelen Markétou Houškovou. První poločas skončil s náskokem pro soupeřky 24:8.

Do druhého poločasu jsme nastoupily s tím, že se pokusíme nastřílet co nejvíce gólů a otočíme skóre. První gól druhého poločasu vstřelila Tereza Zimmelová. Druhý poločas jsme opět začaly střílet góly, a zlepšily obranu. V druhém poločase jsme nastřílely 15 gólů, což je výrazně lepší než v prvním poločase. Soupeřky nastřílely 13 gólů. Zápas skončil se skóre 37:24 pro soupeřky.

Příští zápas odehrajeme doma na Loko aréně v sobotu 24.2.2024 v 13 hodin s DHK Baníkem Most B.

Autor článku Natálie Papanová

Poznámka trenérek: Opravdu jsme vyhrály druhý poločas 13:15, ale co naplat, když první poločas dopadl, tak jak dopadl. Ale díky holkám, že nesložily hlavu a druhý poločas ukázaly, že hrát umí!!!