Loko ČB x HBC Strakonice
11:20 (4:9)
K prvnímu zápasu 4. turnaje jsme nastoupili proti družstvu HBC Strakonice. Jako obvykle jsme vstřelili první branku a ještě v 5. minutě jsme vedli 2:1. Pak se ale opět strakoničtí rozjeli a sérií 5 branek otočili na 2:5 a do konce prvního poločasu ještě pár branek přidali. Takže první poločas skončil 4:9. Dostat 9 branek není špatné, ovšem vstřelit pouze 4 za 20 minut hry, s tím se opravdu vyhrávat nedá.
Celý článek

TJ AŠ Mladá Boleslav x Loko ČB
Druhý turnaj sezony nejmenších nadějí se pořádal v Jindřichově Hradci. Vyrazili jsme se dvěma družstvi mini i přípravek. V krajské konkurenci jsme moc neustáli. Celkem se zúčastnilo 9 družstev v kategorii mini a o konečném umístění našich družstev kluků a holek nakonec rozhodlo derby. V něm byli úspěšnější kluci a přehráli holky 11:3. Kluci tak skončili na 8. místě, holky na posledním 9.
Třeboně. K prvním utkání jsme nastoupili proti žákům ze Strakonic. Po delší nemoci jsme byli posíleni o Filipa Jozu na středové spojce, a tak si mohli obě naše křídla Fanda Kojan a Kája Uhlíř užít svých postů do syta. První branku jsme sice vstřelili my, ale opět to bylo jediné naše vedení v celém zápase. Ač soupeř přijel bez brankáře, vystřelit na branku a dát gol se nám moc nedařilo. Víc než soupeř je náš nepřítel balon a to hlavně, co se týče nahrávek. V poločase jsme prohrávali 13:8, ale nakonec výsledek nebyl až tak zdrcující. Nastříleli jsme 19 branek a obdrželi 26.