4. turnaj KP mladších žáků a konečně první vítězství

Loko ČB x HBC Strakonice

11:20 (4:9)

K prvnímu zápasu 4. turnaje jsme nastoupili proti družstvu HBC Strakonice. Jako obvykle jsme vstřelili první branku a ještě v 5. minutě jsme vedli 2:1. Pak se ale opět strakoničtí rozjeli a sérií 5 branek otočili na 2:5 a do konce prvního poločasu ještě pár branek přidali.  Takže první poločas skončil 4:9. Dostat 9 branek není špatné, ovšem vstřelit pouze 4 za 20 minut hry, s tím se opravdu vyhrávat nedá.
Celý článek

První body


dorky_cestaTJ AŠ Mladá Boleslav x Loko ČB

15:25 (7:11)

K nejvzdálenějšímu soupeři se vydaly naše starší dorostenky v sobotu 17.10 v brzkých ranních hodinách. Tímto soupeřem pro nás byl neznámý tým z Mladé Boleslavi, kde se dívčí kategorie objevila teprve minulou sezónu. V letošní probíhající sezóně ještě nezískaly ani bod a s průměrným skóre 10:26 na zápas se krčí na posledním místě. Naším cílem tedy bylo ukořistit první 2 body za každou cenu.
Celý článek

Stále se nám nedaří

HBC STRAKONICE 1921 – TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVCI

31:20 (14:8)

Sestava a branky: Formánková, Lavičková, Poláčková 3, Vejvodová 4, Kolbová 4, Králová, Klimešová 1, Dolejšová 4, Oupicová, Hondlíková 2 a Korandová 2.

ŽK: 2:3, vyloučení: 2:0, sedmičky: 3:3, počet diváků: 48

Rozhodčí: Hosnedl Jiří, Kahoun Štěpán
Celý článek

Turnaj mini a přípravky 4+1 – J. Hradec

  DSC_0747Druhý turnaj sezony nejmenších nadějí se pořádal v Jindřichově Hradci. Vyrazili jsme se dvěma družstvi mini i přípravek. V krajské konkurenci jsme moc neustáli. Celkem se zúčastnilo 9 družstev v kategorii mini a o konečném umístění našich družstev kluků a holek nakonec rozhodlo derby. V něm byli úspěšnější kluci a přehráli holky 11:3. Kluci tak skončili na 8. místě, holky na posledním 9.
Celý článek

3. kolo KP mladších žáků – Třeboň

K třetímu kolu KP mladších žáků jsme vyrazili do DSC_0709Třeboně.  K prvním utkání jsme nastoupili proti žákům ze Strakonic. Po delší nemoci jsme byli posíleni o Filipa Jozu na středové spojce, a tak si mohli obě naše křídla Fanda Kojan a Kája Uhlíř užít svých postů do syta. První branku jsme sice vstřelili my, ale opět to bylo jediné naše vedení v celém zápase. Ač soupeř přijel bez brankáře, vystřelit na branku a dát gol se nám moc nedařilo. Víc než soupeř je náš nepřítel balon a to hlavně, co se týče nahrávek. V poločase jsme prohrávali 13:8, ale nakonec výsledek nebyl až tak zdrcující. Nastříleli jsme 19 branek a obdrželi 26.

Sestava a střelci: Matyáš Bajt, Marek Netrval – Marek Houška 7, Filip Joza 5, Kája Uhlíř 3, Adam Dolejš 2, Fanda Kojan, Filip Sýkora 1,  David Vach, nováčci Erik Makovec, Petr Klimeš, Adam Titl
Celý článek